Kontakt

 

Alingsås

 

Borås

    

Eksjö

 

Falkenberg

 

Falköping

 

Göteborg

 

Jönköping

 

Kinna

 

Linköping

 

Stockholm

 

Ulricehamn

 

Vetlanda

 

Vårgårda

 

Huvudkontor/

Administration

Boråskontoret

Druveforsvägen 29
504 33 Borås

Växel 033-720 80 20

Hitta hit     

 

 

Kontaktpersoner Bemanning

Uthyrning och rekrytering av kollektivanställd personal

 

Zoran Markovski
0707 - 27 48 99
zoran.markovski@soderco.se

Ahmet Kozbey
0707 - 67 17 89
ahmet.kozbey@soderco.se

Amanda Johansson
0709 - 66 46 21

amanda.johansson@soderco.se

 

Melinda Svensson

0709 - 38 38 13
melinda.svensson@soderco.se

 

Josefin Claesson

Föräldraledig

 

  

Matilda Jagendal

0723 - 63 23 61

matilda.jagendal@soderco.se

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Erica Seeger
Föräldraledig

 

 

Kontaktpersoner Tjänste

Uthyrning och rekrytering av tjänstemän

 

Jessica Jönsson

0707 - 27 90 99

jessica.jonsson@soderco.se

LinkedIn

 

 

Mira Vartiainen

Föräldraledig

 

 

Ninni Svahn

0769 - 48 43 33

ninni.svahn@soderco.se

 

 

 

Linda Hinderyd

0707 - 64 48 99

linda.hinderyd@soderco.se

Auktoriserat bemanningsföretag

Söder & Co är medlem i Almega Bemanningsföretagen.

Som anställd hos oss omfattas du självklart av befintligt kollektivavtal, försäkringar, semesterersättningar med mera.